خدمات دفتر وکیل پایه یک دادگستری

سمیه اکرمی 

 

_

خدمات دفتر وکیل پایه یک دادگستری سمیه اکرمی

 

_

وکالت امور خانواده

وکالت امور خانواده و خدمات خانواده یکی از زمینه های تخصصی حوزه وکالت شامل موضوعاتی از جمله مهریه، نفقه زن، اجرت ‌ المثل ایام زناشویی، طلاق میباشد.

وکالت دعاوی کیفری

وکالت امور کیفری و خدمات کیفری یکی از حوزه های تخصصی دارای موضوعاتی از جمله تجاوز جنسی، رابطه نامشروع، کلاهبرداری در دایره دعاوی امور کیفری قرار می گیرند.

وکالت دعاوی حقوقی

وکالت دعاوی حقوقی. دعاوی حقوقی مستقیماٌ در محاکم دادگستری مطرح می‌شود و دیگر نیازی نیست که به دادسرای عمومی و انقلاب مراجعه کرد بلکه بدواٌ در دادگاه مطرح و

وکالت امور ملکی

وکالت امور ملکی بیشتر بدانید. دعاوی ملکی لقبی برای دسته ای از دعاوی حقوقی و کیفری به شمار می رود که به گونه ای به مسئله املاک مربوط می شوند.
image
۰۱

ما حرفه ای هستیم

به وبسایت

سمیه اکرمی وکیل دادگستری  خوش آمدید

 با ارائه خدمات حقوقی در زمینه های مختلف اعم از طلاق ، مطالبه مهریه ، نفقه ، حضانت و همچنین در زمینه ملکی مانند: الزام به تنظیم سند رسمی، افراز ملک مشاع،خلع ید ،رفع تصرف ، اثبات مالکیت و دیگر دعاوی حقوقی و کیفری در خدمت مراجعین می باشد.

۰۲

محدوده خدمات ما

بیشتر ...
 • وکیل جعل اسناد
 • وکیل مواد مخدر
 • تخلف انتظامی پزشک
 • قانون اساسی
 • قانون مالکیت فرهنگی
 • قوانین ادغام و پذیرش
 • وکیل کلاهبرداری
 • وکیل خیانت در امانت
 • قانون املاک و مستغلات
دعوای خلع ید

دعوای خلع ید

در خصوص ویژگی‌های دعوای خلع ید می‌توان به این موارد اشاره کرد که اکثر قریب به اتفاق دادگاه‌ها، دعوای خلع ید را یک دعوای مالی می‌دانند. منظور از دعوای مالی دعوایی است که اثر مستقیم مالی دارد. مالی یا غیرمالی بودن یک دعوا در نحوه محاسبه میزان هزینه دادرسی و قابلیت اعتراض به رأی صادره تأثیر دارد. علاوه‌براین، این دعوا از جمله دعاوی است که در خصوص اموال غیرمنقول (یعنی زمین و خانه) قابل طرح می‌باشد؛ یعنی نمی‌توان این دعوا را در خصوص اموال منقول (مانند ماشین و …) طرح نمود.

دعوای خلع ید چه تفاوتی با دعوای تصرف عدوانی دارد؟

با مشورت با وکیل خلع ید می توان در حوزه دعاویی این حوزه اطلاعات بیشتری پیدا کرد به طور مثال یکی از دعاویی که با خلع ید اشتراکات بسیاری دارد، دعوای تصرف عدوانی است. دعوای تصرف عدوانی نیز از جمله دعاوی است که برای پایان‌بخشیدن به تصرفات غیرقانونی و غاصبانه شخص دیگر اقامه می‌شود. به عبارت بهتر، هم دعوای خلع ید و هم دعوای تصرف عدوانی در مواردی قابل طرح است که شخصی بدون داشتن اذن قانونی یا قراردادی، ملک متعلق به غیر را تصرف می‌کند. با این حال، این دو دعوای حقوقی، یک تفاوت عمده با هم دارند. تفاوت دعوای خلع ید با تصرف عدوانی در این است که در دعوای خلع ید خواهان باید با ارائه دلیل و مدرک معتبر و کافی مالکیت خود را بر ملک مورد ادعا که توسط شخص ثالث غصب شده است، اثبات کند.

این در حالی است که برای طرح دعوای تصرف عدوانی اثبات مالکیت ضروری نیست و خواهان باید به جای اثبات مالکیت، با ارائه دلیل و مدرک معتبر اثبات نماید که اولاً این ملک سابقاً در تصرف خود او بوده است، ثانیاً در حال حاضر شخصی این ملک را تصرف کرده است و ثالثاً تصرف این ملک به‌صورت غیرقانونی و غاصبانه بوده است. بنابراین، برای تشخیص این‌که پایان‌بخشیدن به تصرفات غیرقانونی شخص دیگر باید از طریق دعوای خلع ید صورت گیرد یا دعوای تصرف عدوانی، باید با توجه به این نکته صورت پذیرد که آیا خواهان می‌تواند مالکیت خود را بر ملک اثبات کند یا تصرف سابق خود را بر ملک. در حالت نخست، دعوای خلع ید و در حالت دوم، دعوای تصرف عدوانی قابل طرح است.

املاک و مستغلات

املاک و مستغلات

قانون املاک و مستغلات اساساً در قوانین کالا گنجانده شده است. این بخشی است که به خدمات مشاوره ای احتیاج دارد زیرا حوزه ای در محدوده قانون مدنی است و تقریباً با همه اقشار جامعه ارتباط دارد.
دلیل اصلی تنظیم قانون املاک و مستغلات ، قوانین حقوقی موجود در مورد اموال غیر منقول مانند خانه یا آپارتمان است. اساس قانون املاک و مستغلات حق مالکیت است. از زمان کنوانسیون اروپایی حقوق بشر ، حوزه حقوقی املاک و مستغلات برای اختلافات در حیطه حق مالکیت فعالیت می کند ، که در قانون اساسی جمهوری ترکیه نیز پذیرفته شده است.

خدمات بسیاری وجود دارد که ما در چارچوب قانون املاک و مستغلات ارائه می دهیم. دفتر مشاوره و حقوقی کِلِش دفتری است که تحت حاکمیت قانون تأمین نیازهای مشتریان خود را پذیرفته است.
برخی از خدمات مشاوره قانون املاک و مستغلات که توسط کارکنان متخصص و مجرب ارائه می شود به شرح زیر است:
• خدمات مشاوره ای ابطال سند، سند مالکیت و ارایه شکایت  ، پیگیری روند دادرسی.
• تهیه دعاوی مطروحه به منظور جلوگیری از مداخله و توقیف ، پیگیری روند پرونده و نمایندگی طرفین.
•تهیه پرونده برای حق شفعه و پیش خرید ، نمایندگی طرفین و پیگیری روند پرونده.
• فروش املاک و مستغلات و قراردادهای فروش ،
• نماینده طرفین در موارد مربوط به فروش ارث بدون اجازه دیگر وراث
• مشاوره حقوقی ، خدمات وکالتی در موارد حل و فصل مشارکت و سایر موارد قانون حقوقی مشابه.
• خدمات مشاوره حقوقی درتمامی موارد در حیطه قانون املاک و مستغلات مانند حضور به عنوان نماینده طرفین ، آماده سازی دادخواهی , پیگیری روند دادرسی در موارد ناشی از قراردادهای ساخت و ساز در ازای مسکن یا در ازای زمین.
• مشاوره و پیگیری فرآیند تملک  اتباع خارجی
• ارائه پشتیبانی حقوقی و مشاوره در مورد حقوق املاک و مستغلات برای ایجاد و لغو حقوق واقعی مانند رهن ، حق انتفاع و سایر معاملات
• معاملات اجرای رهن
• تحقق آزادی رهن
• خاتمه اجاره نامه
• تهیه اجاره نامه و مدیریت آن در طول مدت اعتبار
•  موارد جبران خسارت اشغال ناعادلانه
• دعاوی حقوقی ناشی از منطقه بندی مشاع و گواهی ثبت ساختمان
دفتر مشاوره و مشاوره کِلِش نه تنها در زمینه قانون املاک و مستغلات بلکه در بسیاری از زمینه های حقوقی دیگر مانند قانون تجارت و قانون شرکت ها با مشاوره و خدمات وکالت خواسته های مشتریان خود را برآورده می کند.

قانون مهاجرت

قانون مهاجرت

روش‌های مهاجرت قانونی

اگر قصد مهاجرت به خارج دارید، بهتر است که مناسب‌ترین روشی که با شرایط شما هم‌خوانی دارد را انتخاب کنید. مهاجرت قانونی به یک کشور، شرایط و قوانین خاصی دارد، اما به هر روی با انتخاب هر کدام مزایا و معایب متعددی را شاهد خواهید بود که ممکن است در ابتدا برای شما کمی جالب توجه باشد. شاید افراد زیادی روش پناهندگی را برای مهاجرت انتخاب کنند، درحقیقت مهاجرت غیرقانونی قتلگاه رویاها است.
بهترین راه مهاجرت قانونی به شرح زیر است:

 • مهاجرت تحصیلی
 • مهاجرت کاری
 • مهاجرت سرمایه گذاری یا کارآفرینی
 • مهاجرت به واسطه ویزای تمکن مالی

در یک کشور زندگی کند. هریک از این روش ها شامل دریافت ویزا، اقامت یا حق شهروندی کشور مقصد در مرحله نخست می شوند. مثلا اگر به واسطه مهاجرت تحصیلی یا مهاجرت کاری به یک کشور سفر کنید در ابتدا تنها به شما ویزا آن کشور اعطا می شود؛ این در حالیست که با مهاجرت از طریق سرمایه گذاری اقامت آن کشور در همان ابتدا برای شما و خانواده تان صادر خواهد شد.

مثلا اگر خانه ای بخرید یا ملکی را خریداری کرده و اجاره دهید. منظور از تمکن مالی برای مهاجرت یک فرد، توانایی مالی و پولی وی در گذراندن زندگی در یک کشور دوم بدون نیاز به کار یا سرمایه گذاری است.

آسیب نخاعی

آسیب نخاعی

نخاع عضو بسیار مهمی از بدن به شمار می‌رود که در واقع می‌توان گفت بدون دارا بودن نخاع زندگی بسیار سخت و یا حتی غیر ممکن می‌شود. نخاع از مغز انسان تا انتهای مهره‌های پشتی او ادامه دار بوده و در ستون فقرات قرار گرفته است. حال در برخی موارد دیده می‌شود که فردی باعث آسیب کلی یا جزئی به نخاع دیگری شده که در این صورت باید دیه او را بپردازد. اگر آسیبی به نخاع فردی وارد شود ممکن است او فلج شود و یا اعضای دیگر بدن او دچار نقص شوند که به همین دلایل قانونگذار دیه نسبتا سنگینی را برای قطع نخاع در نظر گرفته است. در ادامه قصد داریم در خصوص دیه قطع نخاع توضیحات کاملی را در اختیارتان قرار دهیم، با ما همراه باشید.

دیه قطع تمام نخاع

قطع تمام نخا‌ع به این معنی است که نخا‌ع فرد از پشت گردن او قطع گردیده است که در این صورت تمام بدن او فلج خواهد شد اما همچنان زنده خواهد بود. دیه قطع تمام نخا‌ع سنگین‌‌تر از موارد دیگر می‌باشد زیرا فرد تقریبا قدرت حرکت خود را به طور کلی از دست داده است. دیه قطع تمام نخا‌ع طبق قانون معادل دیه یک انسان کامل است که مبلغ آن در حال حاضر ۴۸۰ میلیون تومان می‌باشد و مجرم موظف است این مبلغ را به قربانی بپردازد.

قتل غیر عمد

قتل غیر عمد

قتل غیرعمد یا شبه عمد همان طور که از ظاهر این کلمه مشخص است، شبیه به قتل عمد است. چرا که نتیجه ى آن فوت و سلب حیات از یک شخص می باشد. (قتلی است که بدون قصد قبلی برای کشتن یا ضربه زدن به شخص مقابل اتفاق افتاده باشد. قتل‌غیرعمد در نظام‌های قضایی بسیاری کشورها در رده قتل قرار ندارند بلکه به عنوان مرگ تصادفی دسته‌بندی می‌شوند). اما با این فرق که در قتل عمد با عمد و آگاهى و قصد و سوء نیت و نتیجه ى امرى که سلب حیات و فوت شخص را به همراه دارد می باشد.

قتل در  ماده ٢٩٠ قانون مجازات اسلامى به این صورت شرح داده شده: عملى که با قصد و نیت و رسیدن به نتیجه باشد که داراى ۴ بند مى باشد که مرتکب با توجه به هر بند و انجام آن بند مرتکب قتل عمد شده است. اما قتل غیر عمد (شبه عمد) با توجه به ماده ٢٩١ قانون مجازات اسلامى مصوب ١٣٩٢ عملى است که از روى بى مبالاتى و بى احتیاطى و تقصیرى که منشاء آن خطا مى باشد، رخ می دهد. قانون گذار براى قتل غیرعمد سه مصداق را در نظر گرفته است.

وکیل کیفری

حمله جنسی

وکیل تضمینی کیفری کیست و چه شرایطی باید داشته باشد. در این گفتار قصد داریم توضیحاتی درباره دعاوی کیفری ارائه دهیم
به طور کلی پرونده ها و دعاوی قضائی به دو دسته تقسیم می شوند که هر کدام زیر شاخه های بسیاری نیز دارند.این دو دسته دعاوی شامل دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری می شوند.

مطابق ماده ۲ قانون مجازات اسلامی : ((هر رفتاری اعم از فعل یا ترک فعل که در قانون برای آن مجازات تعیین شده است جرم محسوب می شود.))

مطابق تعریف فوق هر عملی اعم از فعل یا ترک فعل که قانون آن را جرم انگاری کرده باشد و برای آن مجازات تعیین کرده باشد جرم محسوب شده و بنا بر نوع،نحوه اجرا و شرایطی که هرکدام از جرایم دارند می تواند مجازاتهای گوناگونی داشته باشد که از کمترین و خفیف ترین مجازاتها تا سنگین ترین و شدیدترین آنها را شامل می شود.

از مجازاتهای خفیف می توان جرایم مالی اندک را نام برد یا محدودیت های اجتماعی خفیف را مثال زد.

و از مجازاتهای شدید و سنگین که تبعا برای جرایم شدید و مهم اعمال می شود می توان به حبس های طویل المدت و یا مجازاتهای بدنی همچون شلاق ،قصاص عضو و یا اعدام اشاره  کرد.

وکیل حقوقی

وکیل  حقوقی

وکیل حقوقی خیلی خوب در تهران  : فعل یا ترک فعلی که در قانون برای آن مجازات تعیین نشده است ولی ارتباط مستقیم یا غیر مستقیم با نقض حقوق افراد جامعه داشته و اشخاص در جهت احقاق حقوق خود می توانند از طریق مراجع قضایی اقدام و نسبت به جبران خسارت و الزام خاطی به انجام تعهد اقدام نمایند را دعوی حقوقی گویند.
این حقوق اغلب در قانون مدنی بوده و به دو دسته اموال و اشخاص تقسیم می گردد. در دسته اموال موضوعاتی از قبیل مالکیت ، حقوق افراد بر اموال و املاک ، اسناد تجاری ، قرارداد اجاره ، خرید و فروش ، مطالبه طلب و غیره مطرح و در دسته مربوط به اشخاص ، مسائلی که مربوط به امور شخصی افراد همچون تابعیت ، ازدواج ، طلاق ، حضانت و… مطرح می باشد.

قانون خانواده

قانون خانواده

براساس قانون حمایت خانواده ، به امور و دعاوی خانوادگی در دادگاه خانواده رسیدگی می شود؛ اموری مانند :

 1. نامزدی و خسارات ناشی از برهم زدن آن
 2. نکاح دائم، موقت و اذن در نکاح
 3. شروط ضمن عقد نکاح
 4. ازدواج مجدد
 5. جهیزیه
 6. مهریه
 7. نفقه زوجه و اجرت المثل ایام زوجیت
 8. تمکین و نشوز
 9. طلاق، رجوع، فسخ و انفساخ نکاح، بذل مدت و انقضای آن
 10. حضانت و ملاقات طفل
 11. نسب
 12. رشد، حجر و رفع آن
 13. ولایت قهری، قیمومت،امورمربوط به ناظر وامین اموال محجوران ووصایت درامورمربوط به آنان
 14. نفقه اقارب
 15. امور راجع به غایب مفقود الاثر
 16. سرپرستی کودکان بی سرپرست
 17. اهدای جنین
 18. تغییر جنسیت

انتخاب بهترین وکیل از مهم‌ترین اقداماتی است که برای حل مشکلات حقوقی باید در نظر بگیرید. معیار انتخاب بهترین وکیل، ویژگی‌های بهترین وکیل در این مقاله بیان شده است. اولین قدم در هر پرونده قضایی انتخاب بهترین وکیل بخصوص دراسلامشهر است. در دنیای امروزی کمتر کسی پیدا می‌شود که درگیر پرونده‌های حقوقی نباشد. به جای صرف کردن ساعت‌ها وقت در دادگاه و سردرگم شدن بهتر است که همان ابتدا یک وکیل متخصص و باتجربه را انتخاب کنید. داشتن وکیلی با مهارت و تخصص کافی می‌تواند شما را در رسیدن به نتیجه مطلوب یاری نماید. در این سایت از بهترین وکیل‌های اسلامشهر را معرفی کرده‌ایم.

سمیه اکرمی وکیل پایه یک دادگستری

وکیل پایه یک اسلامشهر

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل در اسلامشهر چیست؟ مشخصات فردی و چند مورد از پرونده‌های  وکیل برتر اسلامشهر، همراه با آدرس و شماره تماس بهترین وکیل، بیان کرده‌ایم. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود،  آن‌ را انتخاب کنید.

وکالت دعاوی حقوقی اسلامشهر

_

وکالت دعاوی ملکی اسلامشهر

_

وکالت دعاوی کیفری اسلامشهر

_

وکالت دعاوی خانواده اسلامشهر

_

 ما، درصدد معرفی  وکیل خبره در اسلامشهر برای سهولت در انتخاب یک وکیل کارکشته برای پرونده‌های حقوقی شما کاربران برآمده، تا اگر گره ای در کارتان پیش آمده به کمک این وکلای متخصص و مجرب در اسلامشهر باز شود.

اولین و مهم ترین اقدام برای حل یک مشکل حقوقی و یا انجام یک کار قانونی، انتخاب یک وکیل خوب و مناسب با موضوع مورد نظر است.

افرادی که نیاز به اخذ مشورت و راهنمایی از متخصصین امور حقوقی دارند می توانند با انتخاب یک وکیل متخصص و باتجربه، با آرامش خاطر امور خود را به او بسپارند و مطمئن باشند که وکیل انتخابی آن ها از بهترین روش های موجود برای موفقیت در پرونده آن ها استفاده می کند.

از امتیازات اخذ وکیل مناسب برای انجام امور قانونی، جلوگیری از صرف وقت و هزینه اضافی و کسب بهترین نتیجه ممکن است. برای انتخاب درست بهترین وکیل، باید از وجود معیارها و ویژگی های خاصی در وکیل مورد نظر مطمئن شوید.

با توجه به اینکه شهر تهران به عنوان پایتخت ایران و پرجمعیت ترین شهر ایران محسوب می شود و از آنجا که تهران مرکز تجاری و سیاسی ایران و کانون اقتصادی ایران می باشد. قطعا این شهر با داشتن این خصوصیات، دعاوی، پرونده ها و احتیاجات حقوقی بسیاری دارد و افراد بسیاری در اسلامشهر با مشکلات و مسائل قانونی در امور مختلف خانوادگی، اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و … مواجه می شوند که نیاز به پیدا کردن بهترین وکلای تهران جهت اخذ مشورت و راهنمایی و حل و فصل دعاوی خواهند داشت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینجا کلیک کنید
1
نویان وب
سلام به مشاوره نیاز دارید؟