طراحی وب سایت وکالت فوری سریع ارزان


طراحی سایت وکالت

با توجه به اینکه وکلا درگیری زیادی دارند وجود یک سایت می تواند به آنها کمک کند تا یک راه ارتباطی دیگر با مشتریان خود داشته باشند. به علاوه طراحی سایت حقوقی به معرفی هر چه بیشتر یک وکیل یا موسسه کمک می کند تا مشتریان بیشتری را جذب کند. اگر شما هم به دنبال طراحی سایت وکالت هستید.

با گسترش خدمات آنلاین افراد ترجیح می دهند به جای حضور فیزیکی و طی کردن مسیرهای پر ترافیک بسیاری از کارها را به صورت آنلاین انجام دهند. طراحی سایت اختصاصی برای کسب و کارها در سال های اخیر رشد بالایی داشته است. طراحی سایت وکالت نیز به وکلا و موسسات حقوقی کمک می کند بهتر دیده شوند و مشتریان بیشتری را جذب کنند. آنها از طریق سایت می توانند مشاوره دهند و پرونده های حقوقی را مدیریت کنند. یک سایت وکالت کمک می کند بازدید کننده با مشاهده رزومه و اطلاعات شما بتواند برای انتخاب تصمیم درستی بگیرد. در این مقاله ابتدا درباره ضرورت طراحی سایت حقوقی صحبت می کنیم و سپس نحوه طراحی یک سایت وکالت را به صورت ویدئویی آموزش می دهیم.

هدف طراحی سایت وکلا

ارتباط موثر با موکلان، جذب بیشتر موکلان و تحقق اهداف زیر از دلایلی است که افراد علاقه مند به داشتن سایت در این حوزه هستند:

 • معرفی وکلا به فرد جویای وکیل
 • ارائه خدمات به موکلان و پیگیری برخی امور موکلان به صورت آنلاین
 • برندسازی و جلب اعتماد موکلان
 • ارائه آخرین پرونده حقوقی در پنل کاربری

نکات مهم در راه اندازی سایت وکالت

اولین نکته در طراحی سایت این است که بهترین سایت های حوزه خودتان را ببینید، از آنها ایده بگیرید و امکانات آنها را بررسی کنید. بعد از بررسی امکانات برای طراحی وب سایت حقوقی رعایت نکات زیر ضروری است.

 • سیستم پرداخت آنلاین و اتصال به درگاه ها در صورت داشتن مشاوره آنلاین (در صورت نیاز)
 • بخش پرسش و پاسخ و سوالات متداول
 • استفاده از طرح و رنگ متناسب با برندتان
 • به کارگیری لوگو موسسه حقوقی
 • نمایش نظرات کاربران در سایت
 • سیستم درخواست مشاوره و ثبت اطلاعات
 • طراحی سایت واکنشگرا
 • ارائه اطلاعات تماس با وکلا به همراه تصویر واقعی از آنها
 • لینک به شبکه های اجتماعی
 • سیستم چت و پشتیبانی

افراد برای اینکه طراحی سایت وکالت مورد نظر خود را انتخب کنند نیاز به توضیحات و مشاهده رزومه کاری و پی بردن به نتیجه ی پرونده های قبلی هستند.تا اعتماد لازم برای اینکه وکالت خود را به فرد مورد نظر خود بسپارند را به دست آرند.و بر اساس نکته ای که در ابتدا گفته شد افراد باید وقت زیادی برای پیدا کردن وکیل مورد نظر خود بگذارند.وبهترین روش برای این کار استفاده از فضای اینترنتی است تا وقت کمتری بگذارند.

همچنین با استفاده از این روش، موارد بیشتری را برای انتخاب وکیل مورد نظر پیش رو دارند.

در واقع یک وکیل احتیاج دارد تا :

در قالب مشخصی مواردی از جمله رزومه کاری ،اعلام حوضه کاری خود، امکان مشاوره آنلاین با موکلان امگان ایجاد آموزش ها و قرار دادن مقالات مرتبط به حوضه کاری و ….طراحی سایت وکلا  همان خدمتی است که از سوی گروه طراحی سایت حرفه ای وکلا نویان ارائه میشود تا برای وکلا امکان معرفی با طیف بسیار گسترده را در فضای اینترنتی داشته باشند.

طراحی وب سایت در تهران

طراحی وب سایت وکلا:

در اولین مرحله وکلا میتوانند با طراحی وب سایت برای وکلا عالی با طراحی کاملا حرفه ای و رسمی، خود را به طور کامل معرفی نموده تا افراد آنلاین و یا اشخاصی که در فضای مجازی به دنبال وکیل بسیار با تجربه وخوب هستند شما را بهتر و بیشتر شناسایی نمایند.مطمئنا بازدیدکنندگانی که  سایت شما را جستجو کرده اند با خواندن دقیق رزومه کاری شما میتوانندانتخاب و تصمیم بهتری را برای شروع و یا انجام مراحل کاری بگیرند

 طراحی سایت حقوقی با یک قالب جذابو ارتباط راحت کاربر با سایت باعث میشود تعداد بازدید از سایت شما بالا رفته و درنتیجه شما همواره در صدر جستجو ها میمانید.

التبه عوامل دیگری نیز در اول بودن:

در جستجو ها وجود دارد که در ادامه به آن پرداخته میشود.معمولا داشتن سوالات مربوط به دادگاه و بطور کلیکارهای دادگاهی و وکیل و مخصوصا وکالت ، فکر و ذهن بسیاری از افراد درگیر این مورد را به خودمشغول نموده است.این اشخاص که به هر شکلی درگیر مشکل یا ضایعه ای شده اند با صرف مدت زمان زیادی در اینترنت و انجام جستجو  خسته شده و احتمالا از انجام کاری که در آن مصمم بوده اند صرفه نظر نمایند.

متاسفانه بسیاری از وکلا نمیدانند که داشتن یک وب سایت میتواند برای آنها مزیت های بسیاری داشته باشدکه در ادامه همین مقاله سعی می نماییم به مهمترین آنها بپردازیم.

نمای کلی طراحی سایت وکالت آنلاین

طراحی UI/UX

طراحی رابط کاربری و تجربه ی کاربری قوی در سایت های وکالت بسیار حائز اهمیت هستند، که طراحی سایت وکالت هم از نظر UI زیبایی بصری داشته و هم از نظر UX کاربرپسند باشد. بسیاری از موکلین در صفحات گوگل در جستوجوی یک وکیل حاذق برای رفع امور حقوقی و سایر موارد و خدمات هستند، پس خدمات طراحی سایت انجام شده باید علاوه‌ بر داشتن ظاهری زیبا، به‌ راحتی کاربر را به متخصص مربوطه متصل کند.

بعد از طراحی سایت وکالت چیکار کنیم؟!

سئو سایت راهکار عالی برای جذب مشتری

بعد از طراحی سایت وکالت باید سئو سایت انجام شود!! حالا چرا از «باید» استفاده کردیم ؟ علت آن این است که در سایت های حقوقی بعد از فرآیند طراحی وب سایت حقوقی برای جذب موکلین بیشتر و اعتماد سازی باید پس از سرچ توسط کاربر در نتیاج صفحات نخست گوگل ، سایت شما جایگاه داشته باشد و نباید از این موضوع به سادگی گذشت. هدفمند سازی کسب وکار خود را با فعالیت به موقع سئو عملی کنید.

ویژگی های ظاهری طراحی سایت وکالت

یک وب سایت وکالت باید ظاهری رسمی و کاربر پسند داشته باشد. باید بدانیم که در طراحی سایت وکالت این نکته در طراحی گرافیکی از رنگ های گرم و تیره استفاده می شود. در طراحی سایت یکی از رنگ های اصلی برای طراحی این نوع از سایت ها قهوه ای و دیگری مشکی و به عنوان رنگ سوم معمولا از طلایی استفاده می شود. اما این ها صرفا اصولی هستند که طراحان برای طراحی سایت وکالت می دانند اگر کارفرما سلیقه متفاوتی داشته باشد می تواند آن را تغییر دهد. طراحی گرافیکی باید بتواند از دو جهت کامل باشد. اول آنکه جلوه بصری شیک و رسمی ای داشته باشد و دوم اینکه کاربر را به نیازی که دارد برساند. همانطور که در ویدئو اول صفحه و یا دمو سایت مشاهده کرده اید طراحی و تجربه کاربری بسیار خوبی را شامل می شود و در کل از UI و UX خوبی برخوردار می باشد.

طراحی رابط کاربری:

در رابط کاربری طراحی وب سایت حقوقی امکانات زیاد و به روزی وجود دارد و سعی شده است که طراحی و رابط کاربری آن ترند و جذاب باشد.

ویژگی های ظاهری:

مگا منو (مگا منو یک نوع منو است که به ما اجازه می دهد لینک های زیادی را در منو به کاربر نشان دهیم. این منو هم از طول و هم از عرض ادامه پیدا می کند و معمولا تمام صفحه را می گیرد. لینک های مگا منو می تواند دسته بندی محصولات، مطالب و … باشد. )

کامنت در صفحات

فرم های تماس با ما، ثبت سفارش و …

گالری تصاویر

مزایا طراحی سایت وکالت

طراحی سایت وکالت و یا حقوقی می تواند مزایا زیادی را به همراه داشته باشد. این مزایا نه تنها برای وکلا بلکه برای شرکت های حقوقی نیز محسوب می شود به همین دلیل است که طراحی سایت شرکتی برای شرکت ها الزامی است. در ادامه می خواهیم به بررسی هرکدام از این مزایا بپردازیم :

  • وبلاگ وب سایت وکالت

   از مزایا مهم “طراحی سایت وکالت” این است که در قسمت وبلاگ شما می توانید یکبار در مورد هر موضوعی که لازم می دانید و میخواهید که کاربرانتان آن را بدانند محتوایی تولید کنید و آن را انتشار دهید. می توانید در مورد دعاوی کیفری و حقوق کیفری نیز صحبت بکنید. علاوه بر اینکه کاربرانی که در مورد آن موضوع سوالی برایشان پیش آمده یا می خواهند نکته ای را بدانند از آن مقاله استفاده می کنند، شما می توانید مشتریان خود را از بابت سوالاتی که می پرسند به صفحه وبلاگ خود ارجاع دهید و یا لینک آن مطلب را برایشان بفرستید تا مجبور نباشید به هر کدام از آن ها بارها توضیح آن مشکل را بدهید.

  • امکان مشاوره آنلاین

   با داشتن یک وب سایت وکالت می توانید به راحتی به موکلین خود مشاوره آنلاین بدهید. در طراحی سایت وکالت اِلِمانی طراحی شده برای کاربران موجود می باشد که از طریق آن می توانند اطلاعات خود را ثبت کنند. در این فرم می توانند نام و نام خانوادگی شماره تماس و مشکل خود را شرح دهند تا وکیل مربوطه به آن ها پاسخ دهد.

  • عدم داشتن محدودیت زمانی

   با طراحی سایت وکالت شما می توانید بدون توجه به ساعات کاری در هر زمان که می خواهید پاسخگوی موکلین خود باشید و سوالات و مشکلات آنها را در وب سایت وکالت خود پاسخ بدهید و هیچ محدودیتی برای شما وجود ندارد. گرچه می توانید برای خود در وب سایت وکالت نیز ساعت کاری مشخص کنید تا کاربران هم آن را بدانند اما می توانید بدون محدودیت زمانی پاسخگوی موکلین خود باشید. همچنین موکلین شما می توانند در هر زمان سوالات خود را مطرح کنند.

  • بین المللی بودن دفتر وکالت آنلاین

   زمانی که یک دفتر وکالت آنلاین داشته باشید از طریق آن می توانید اعتبار بین المللی کسب کنید چرا که محدود به کشور خودتان نیستید و هر شخصی از هر جای دنیا که باشد می تواند با دفتر وکالت شما ارتباط بگیرد. به همین دلیل نیز ما طراحی سایت وکالت خود را به صورت دو زبانه برای شما آماده کرده ایم و می توانید از زبان انگلیسی نیز در وب سایت وکالت خود بهره ببرید. همچنین دموی انگلیسی طراحی سایت وکالت در ابتدای همین صفحه برایتان قرار داده شده است.

  • شناخته شدن وکیل به افراد بیشتر

   با راه اندازی یک وب سایت وکالت برای خود می توانید به افراد بیشتری در جامعه نشان داده شوید. هزینه تبلیغات برای هر کسب و کاری به صورت سنتی بسیار بالا است و نمی توان در شروع کار و یا با بودجه کم از پس این مخارج برآمد. اما با راه اندازی وب سایت وکالت و طراحی سایت وکالت شما می توانید به راحتی درصد افراد زیادی را مورد هدف قرار دهید و این دقیقا همان نقطه ایست که شما به سئو سایت وکالت احتیاج دارید.

  • ایجاد پرستیژ کاری

   راه اندازی یک وب سایت همیشه برای هر کسب و کاری پرستیژ خاصی را ایجاد کرده است. طراحی سایت وکالت برای وکلا می تواند در پرستیژ کاری آن ها تاثیر بسیاری داشته باشد. یک سایت حقوقی با طراحی رسمی و کلاسیک و بسیار شیک می تواند حس اعتماد بیشتری را به مراجعه کننده شما بدهد. در واقع برای انتخاب یک وکیل حرفه ای از بستر وب ظاهر وب سایت وکالت بسیار مهم تر از کاربرد آن برای کاربر است. ما در محصول وکالت خود هم طراحی دلنشینی برایتان فراهم کرده ایم و هم تمام وب سایت وکالت را برای کاربران و مدیر سایت کاملا کاربردی طراحی کرده ایم.

              

      برندینگ

   طراحی سایت وکالت باید نشان دهنده ی اهداف و ارزش ها و دستاورد های حقوقی یک سازمان یاشد همچنین از نظر زیبایی برای کاربر جالب توجه باشد و کاربر به راحتی بتواند با وکیل مد نظر خود ارتباط بگیرد. چون مهم ترین هدف در طراحی سایت وکالت این است که کاربر بدون سردرگمی به پاسخ سوال های خود برسد. با این ویژگی به مرور سایت شما مرجعی مناسب برای پاسخ به سوالات حقوقی خواهد شد و چهره برند شما شناخته تر خواهد شد.

ویژگی های سایت وکالت

طراحی سایت وکالت  ویژگی های بسیار زیادی دارد که می تواند هم برای شما هم کاربرانتان کارایی زیادی داشته باشد.

 • امکان جست و جو در سایت

این ویژگی مخصوصا در طراحی سایت وکالت ویژگی بسیار مهمی است. چرا که موضوعات بسیار گسترده هستند و برای دسترسی راحت تر کاربر به خدمات مورد نیاز خود باید بتواند موضوع و یا مشکل خود را سریعا پیدا کند. همچنین شاید به دنبال پاسخی باشد که می تواند آن را در بخش مقالات وب سایت وکالت شما پیدا کند.

 • امکان معرفی تیم وکلا

در طراحی سایت وکالت تابان شما می توانید در یک صفحه به خصوص تیم موسسه حقوقی خود را معرفی کنید و میزاند تحصیلات و تخصص هرکدام و سابقه کاری آن ها را نمایش دهید تا اعتماد سازی بیشتری را برای کاربران شما به ارمغان بیاورد.

 • شماره گیر مستقیم

   

این روزها اهمیت سازگاری وب سایت با دستگاه های تلفن همراه و تبلت بسیار زیاد می باشد. زیرا طبق آمار بازدید کنندگان وب سایت وکالت که از موبایل استفاده می کنند، هر روز در حال افزایش است. طراحی سایت وکالت تابان شهر تمام ویژگی های سازگاری با موبایل را دارد و با شماره گیر مستقیم تنها با کلیک مشتری را به شما وصل می کند.

 • نظرات موکلین برگزیده

   

سابقه کاری و رزومه درجذب مشتری و موکل جدید اهمیت بالایی دارد. شما می توانید از موکلین خود بخواهید که با استفاده از گزینه نظرات موکلین برگزیده تجربیات خود در همکاری با مجموعه شما را در وب سایت وکالت ثبت کنند و به اعتبار مجموعه شما بی افزایند.

فرم ساز حرفه ای

همانطور که در ویدیو ابتدا صفحه گفته شد در طراحی سایت وکالت، فرم ساز حرفه ای وجود دارد که در این فرم ساز بخش ها و باکس هایی مثل: نام و نام خانوادگی، تلفن و یا ایمیل و حتی نوع مشاوره و وکیل مورد نظر و مورد های متنوع و شخصی سازی شده دیگر وجود دارد که این فرم ها کاملا به نسبت
نیاز و سلیقه شما طراحی و ساخته می شوند.
به طور مثال با رنگ دلخواه  یا فیلد های بیشتر و کمتر مورد نظر شما

لندینگ پیج

لندینگ پیج ها یا صفحات فروش صفحاتی هستند که کاربران وقتی لینک شما را در گوگل یا هر منبع خارجی دیگری می بیندد و روی آن کلیک می کنند به آن صفحه هدایت می شوند. هر چه تعداد لندینگ پیج های طراحی سایت وکالت بیشتر باشد شما با کلیدواژه های بیشتری قدرت مانور دارید و با تعداد کلید واژه بیشتری در نتایج گوگل نمایش داده می شوید. پس تعداد و طراحی لندینگ پیج ها اهمیت بالایی برای مطرح شدن شما دارد.

کامنت گذاری

کامنت گذاری یکی از ویژگی های مفید طراحی سایت وکالت است از این طریق کاربران و موکلین شما می توانند نظرات خود را بیان کنند و کاربران جدید با دیدن کامنت های موکلین قبلی راغب می شوند تا با شما کار کنند.
همچنین شما امکان مدیریت کامل بخش کامنت هارا دارید و می توانید انتخاب بکنید کدام کامنت نمایش داده شود و کدام کامنت پذیرفته نشود.

امکانات سئو

وقتی یک وب سایت طراحی می شود تنها نیمی از راه پیموده شده است و مهم ترین بخش رتبه گرفتن وب سایت وکالت و نشان داده شدن در نتایج گوگل است. این کار تنها با سئو امکان پذیر است. در طراحی سایت وکالت بعضی از ابزارهای سئو مثل سرچ کنسول، آنالیتیکس و چک لیست سئو برای شما نصب و آماده می شوند.

ثبت دامنه در گوگل

بعد از طراحی هر سایتی مثل طراحی سایت وکالت، باید وب سایت را به گوگل معرفی کرد. برای اینکه صفحه شما در نتایج گوگل نمایش داده شود، ربات های گوگل باید صفحات سایت شما را ببینند و به اصطلاح ایندکس کنند. در پلن حرفه ای و اختصاصی طراحی سایت وکالت، ما وب سایت  وکالت شما را از راه درست در گوگل ثبت خواهیم کرد و برند شما را به گوگل معرفی می کنیم.

اجرای پروتکل امنیت ssl

Secure Socket Layer یا به اختصار ssl روشی برای برقراری ارتباطی امن بین سرویس گیرنده و سرویس دهنده است که با توجه به آن اطلاعات هر دو طرف در حین انتقال کاملا محرمانه باقی می مانند. از دیگر نکات مثبت این پروتکل می توان به حفاظت از وب سایت در مقابل برخی از حملات سایبری و ضد ربات ها اشاره کرد.
اجرای این پروتکل برای همه سایت ها به خصوص وب سایت وکالت(با توجه به ارتباط امنیت و وکیل) بسیار حائز اهمیت است و در واقع این پروتکل  نه  تنها از ضد ربات ها جلوگیری می کند بلکه حتی برای مردم عادی هم بسیار حائز اهمیت است، به طوری که امروزه بسیاری از کاربران همیشگی گوگل وارد سایت هایی که گواهی ssl فعال ندارند نمی شوند.

 

درباره موسسه

در این بخش از طراحی سایت وکالت در وب سایت وکالت، درباره شما و تاریخچه موسسه شما صحبت می شود و کاربر از طریق اطلاعات این صفحه با شما و تجربه کاری همچنین دانش کاری شما تا حد زیادی آشنا می شود.
این صفحه به اعتماد سازی کاربر نیز کمک میکند، کاربر با شناخت شما راحت تر به شما، تیم  و موسستون اعتماد می کند.

 

امکان افزودن فروشگاه

ممکن است شما بخواهید نمونه ای از قراردادها و سایر اسناد حقوقی را به کاربران خود بفروشید. در طراحی سایت وکالت این امکان پیش بینی شده است و شما می توانید با راه اندازی فروشگاه این امکان را برای افراد ایجاد کنید و با کمترین هزینه و زمان آن ها را در پروسه کارهای حقوقی خود جلو بی اندازید.

چت واتس اپ

مطمئن باشید که در طراحی سایت وکالت درصد قابل توجهی از بازدیدکنندگان وب سایت وکالت شما به وسیله مویابل در حال جستجو در اینترنت هستند. پس هوشمندانه ترین راه سازگاری کامل وب سایت وکالت با موبایل و برقراری ارتباط میان آن با اپلیکیشن های رایج پیام رسانی مانند واتس اپ است. تنها با یک کلیک کاربران می توانند از طریق واتس اپ خود به واتس اپ شما وصل شوند و در مورد قراردادها و مسائل حقوقی خود از شما درخواست کمک کنند.

 

 

ایمیل تحت دامنه

در حال حاضر ایمیل یکی از راه های ارتباطی بسیار مرسوم می باشد. شما برای ارتباطات رسمی و تبادلات فایل از ایمیل استفاده می کنید. همچنین معمولا آدرس ایمیل را در کارت ویزیت خود می نویسید. اگر این ایمیل تحت دامنه اختصاصی خودتان باشد، هم اعتبار بیشتری به شما می بخشد و هم امنیت بیشتری برای لو نرفتن اطلاعاتتان دارید. در طراحی سایت وکالت تابان ایمیل تحت دامنه هم برای شما ساخته و در اختیارتان قرار می گیرد.
آدرس ایمیل تحت دامنه به صورت زیر است:

username@yourdomain.com / username@yourdomain.ir

 

ثبت کسب و کار در گوگل مپ

موتور جستجوی گوگل چندین سال است که نتایج جستجو را بر اساس موقعیت جغرافیایی به شما نمایش می دهد. یعنی به طور مثال اگر در شهر تهران کلمه گلفروشی را جستجو کنید گلفروشی های اطراف و شهر تهران را برایتان نمایش می دهد. ثبت کسب و کار در گوگل مپ به شما این امکان را می دهد که در نتایج همشهری ها و افراد نزدیک به شما که به دنبال خدمات شما می گردند ظاهر شوید.
با طراحی سایت وکالت تابان کسب و کار شما در گوگل مپ ثبت خواهد شد و افراد راحت تر شمارا پیدا خواهند کرد.

ویدیو معرفی

امروزه یکی از تاثیر گذار ترین نوع محتوا ها ، محتوا ویدیویی است و نقش مدیا بر اعتماد سازی و تبلیغات و… بر هیچکس پوشیده نیست.با ساخت ویدیو معرفی در وب سایت وکالت خود توسط تیم طراحی سایت وکالت تابان و اشتراک گذاری ویدیو در وب سایت وکالت خود و دیگر پلتفرم ها و سوشال مدیا ها می توانند به صورت بسیار عالی و قوی موسسه و وکلا خود را پرزنت و معرفی کنید.تیم طراحی سایت وکالت تابان پس از ساخت وب سایت وکالت، برایتان با متوجه به سلیقه شما ویدیویی آماده کرده و در آن از امکانات وب سایت املاک شما همچنین از تجربه وکلا و موکلین شما و … خواهد گفت.

 

نتیجه گیری

داشتن یک وب سایت وکالت در این دورانی که علاقه اکثریت به انجام کار ها از جایی که هستند و به صورت آنلاین هست مزیتی است که نمی توان کوچک شمردش، به علاوه کار کردن به صورت آنلاین به شما این امکان را می دهد که تعداد موکلین خود را براحتی چندین برابر کنید زیرا هم در زمان خود صرفه جویی می کنید و هم موکلین شما از سراسر ایران و دنیا می توانند شما را پیدا کرده و با  کار کنند.
با طراحی سایت وکالت تابان شهر هم در زمان خود و هم در هزینه های خود صرفه جویی می کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینجا کلیک کنید
1
نویان وب
سلام به مشاوره نیاز دارید؟