انواع خدمات طراحی سایت

اگر شما دارای یک کسب و کار هستید و می خواهید آن را در بستر وب و سایت پیاده سازی کنید، باید به ساختار و ظاهر آن توجه بسیار زیادی کنید. چرا که در سالیان گذشته تعداد زیادی کسب و کار بر بستر اینترنت راه اندازی شده است و مردم نیز اسقبال زیادی به خرید اینترنتی آورنده‌اند. بنابراین ایجاد یک سایت با ساختار معمولی و بدون داشتن یک ظاهر درست، نمی‌تواند برای شما مناسب باشد ور در بین رقبا به جایگاه مناسبی برسید.

به همین دلیل باید از یک سایت و شرکت معتبر خدمات طراحی سایت را دریافت کنید تا علاوه بر طراحی سایت مناسب، همه مواردی که برای داشتن یک سایت عالی مورد نیاز است را برای شما انجام دهد.
در جامعه امروزی و با حجم زیادی که مردم از اینترنت استفاده می‌کنند، داشتن یک وب سایت ضروری است. تفاوتی نمی‌کند که در چه جایگاهی هستید؛ شرکت یا شخص حقیقی یا حقوقی هستید، برای داشتن ارتباطی امن و مناسب با مشتریان خود باید یک سایت با ویژگی های متناسب با خودتان داشته باشید.

طراحی سایت چیست ؟ Web Design

به زبان ساده طراحی سایت به مجموع فعالیت هایی گفته می‌شود که به جهت معرفی خدمات و محصولات یک شرکت در بستر وب انجام می‌شود. در ادامه با کلیات مراحل طراحی وبسایت بیشتر آشنا خواهیم شد.

هدف از طراحی سایت چیست؟

به طور کلی راه اندازی وبسایت می‌تواند هدف های مختلفی داشته باشد. مهمترین هدف صاحبان کسب و کار از داشتن وبسایت شامل موارد زیر می‌باشد:

  • برندسازی و حضور برند در نتایج گوگل
  • به نمایش گذاشتن خدمات یا محصولات کسب و کار
  • درآمدزایی و داشتن سهم بازار خود در گوگل
  • برای اطلاع رسانی خبرها و…

خدمات طراحی سایت

معمولا اولین جایی که افراد به دنبال شما می‌گردند همین دنیای اینترنت است و اگر شما را پیدا نکنند به سراغ مشتریان شما خواهند رفت. گروه پارس وب با طراحی برترین سایت‌ها در هر زمینه‌ای می‌تواند نیاز شما را برای داشتن هر نوع وب سایتی برآورده کند تا هر روز مشتریان بیشتری را جذب وب سایت خود کنید.

اگر نیاز به دریافت مشاوره رایگان از سایت پارس وب را دارید، با پر کردن فرم زیر در مدت زمان کوتاهی با شما تماس خواهیم گرفت:

چرا نیاز به خدمات طراحی سایت داریم؟

اولین سوالی که ممکن است ذهن شما را درگیر کند این سوال است؛ چه نیازی به طراحی سایت یا سفارش طراحی سایت داریم؟ اجازه دهید پاسخ شما را اینگونه دهم. شما مهمترین کانال بازاریابی آنلاینی که خواهید داشت، سایت است. در واقع شما با استفاده از سایت هر چیزی که در اختیار دارید را به نمایش خواهید گذاشت.
فرض کنید شما یک مغازه با بهترین طراحی را در بهترین نقطه شهر تهران در اختیار دارید؛ آیا می توانید مشتریانی که در شهر اصفهان قرار دارند را به درون مغازه خود بیاورید؟ پاسخ قطعا خیر است؛ اما با داشتن یک وب سایت عالی با بهترین امکانات می‌توانید بازار هدفی به اندازه کل ایران داشته باشید و بازدیدکنندگان سایت خود را به مشتریان دائم تبدیل کنید.

آیا با داشتن اینستا نیاز به خدمات طراحی سایت نیز دارم؟

یکی از بسترهای بسیار مناسبی که هم اکنون در ایران و دنیا وجود دارد، همین اینستاگرام است. این اپلیکیشن با بازدید روزانه بسیار بالا بستر مناسبی برای فروش و بازاریابی را فراهم کرده است؛ اما نکته ای که وجود دارد این است که این شبکه اجتماعی هیچ تضمینی برای ارائه خدمات به صورت دائمی به ما نمی دهد و یا حتی ممکن است این شبکه اجتماعی یک روزی از داخل خود ایران دسترسی به آن وجود نداشته باشد. در واقع اینستاگرام یک منزل اجاره‌ای است که ممکن است امروز باشد و فردا نباشد.
اما یک وب سایت برای شما حکم یک منزل مسکونی به نام خودتان را دارد. در واقع مالک آن خودتان هستید و هیچ کسی در هیچ زمانی نمی‌تواند آن را از شما بگیرد. از سال‌ها قبل از اینستاگرام گوگل و موتورهای جست و‌جو وجود داشته‌اند و سال‌ها بعد نیز وجود خواهند داشت. پس استفاده از خدمات طراحی سایت یکی از کارهایی است که یک سرمایه گذاری مطمئن و عالی است.

چند نوع سایت برای طراحی وجود دارد؟

 

برای طراحی سایت شما در ابتدا باید هدف از ایجاد سایت را تعیین کنید. مشخص کنید که بازدیدکنندگان آن چه کسانی هستند و قرار است بازدیدکنندگان و مشتریان چه کاری انجام دهند. دقیق مشخص کردن این موضوع کمک زیادی به تعیین نوع سایت خواهد کرد. در ادامه متداول ترین سایت‌هایی که می‌توانید داشته باشید را برایتان آورده‌ایم.

خدمات طراحی سایت فروشگاهی

سایت‌های فروشگاهی از آن سایت‌هایی هستند که بر روی آن‌ها امکان خرید و فروش کالا وجود دارد و یک کسب و کار با داشتن سایت فروشگاهی می‌تواند بازدیدکنندگانی را به وسعت کشور به سمت خود بکشاند.

از معروف ترین سایت‌هایی که در ایران به صورت فروشگاهی وجود دارد، سایت دیجی کالا است. سایت‌های فروشگاهی بر روی پلتفرم‌های مختلفی طراحی و ساخته می‌شوند اما یکی از مهمترین آن‌ها، طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس است.

خدمات طراحی سایت اداری

امروزه اکثر برندهای بزرگ و کوچک به اهمیت داشتن سایت برای شرکت خود پی برده‌اند. سایت یکی از روش‌های متداول ارتباط بین مشتریان و شرکت است که در آن تمامی اطلاعات مربوط به شرکت قرار دارد.

طراحی سایت شرکتی فقط به این منظور نیست که یک صفحه باشد که فقط متن در آن قرار گرفته باشد؛ بلکه می تواند اطلاعات جامعی از نوع عملکرد، فعالیت و زمینه کاری در اختیار بازدیدکندگان قرار دهد.

خدمات طراحی سایت شخصی

این نوع سایت‌ها برای معرفی هر چه بهتر افراد به دیگران مورد استفاده قرار میگیرد. امروزه شبکه های اجتماعی یک ابزار بسیار قدرتمند برای پرسونال برندینگ هستند اما داشتن و طراحی وب سایت شخصی بر پایه اینترنت به بهتر شناخته افراد کمک زیادی خواهد کرد.

در طراحی سایت از چه سیستم مدیریت محتوا استفاده می شود؟

سایت هایی که توسط گروه پارس وب برای مشتریان ساخته می‌شود، بسیار متفاوت هستند. قبل از اینکه بخواهیم نوع خدمات طراحی سایت را مورد بررسی قرار دهیم، اجازه دهید یک توضیح کلی درباره انواع سیستم‌های مدیریت محتوا خدمت شما ارائه دهیم.

خدمات طراحی سایت اختصاصی

این نوع سایت ها با استفاده از کد نویسی پیچیده انجام می شود و برای سایت اختصاصی شما نیاز به یک برنامه نویس دارید تا بتواند کارهای مربوط به طراحی سایت را انجام دهد. این نوع سایت‌ها از آنجایی که نیاز به کار بیشتر دارند، هزینه بالاتری نیز دارند که خیلی از افراد به دلیل هزینه بالای آن به سراغ آن نمی روند.

همچنین در نظر داشته باشید با داشتن این نوع سایت، شما برای هر تغییر کوچکی در ظاهر یا سورس سایت نیاز به یک برنامه نویس است که باعث افزایش هزینه‌های شما خواهد شد.

خدمات طراحی سایت وردپرسی

امروزه طراحی سایت با وردپرس جزو یکی از محبوب ترین روش‌های ساخت سایت است که شرکت‌های ارائه دهنده خدمات طراحی سایت از آن استفده می‌کنند. وردپرس نه تنها در ایران بلکه در تمامی دنیا جزو محبوب‌ترین‌ها است. علتی که سفارش طراحی سایت با وردپرس بسیار زیاد است این این است که وردپرس دارای انعطاف و قدرت بسیار بالایی است. در واقع این سیستم مدیریت محتوا دارای تعداد زیادی پلاگین و قالب است که هر نوع خدمتی را از آن بخواهید برای شما می‌تواند انجام دهد.

همچنین پیشنهاد میکنیم برای کسب اطلاعات بیشتر و مراحل کلی داشته یک وبسایت به صفحه چگونه یک وبسایت داشته باشیم از سایت پارس وب مراجعه کنید.

دلیل طراحی سایت با وردپرس چیست؟

سایت وردپرسی همانطور که گفته شد جزو محبوب ترین ها است و افراد زیادی به سمت طراحی با استفاده از وردپرس می‌آیند؛ گروه پارس وب نیز از این امر مستنثی نیست و اکثر سایت‌هایی که برای مشتریان خود آماده کرده است بر بستر وردپرس بوده است، اما اینکه وردپرس چه ویژگی‌هایی دارد و چرا به این حد از محبوبیت رسیده است؛ موضوعی است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

طراحی وب سایت

• وردپرس رایگان است
شما برای خود وردپرس هزینه‌ای پرداخت نخواهید کرد. در واقع این بستر برای هر کسی که بخواهد از آن استفاده کند کاملا رایگان است.
• قابلیت راه اندازی هر نوع سایتی با وردپرس
این ویژگی بسیار قابل اهمیت است. چرا که با استفاده از وردپرس قادر خواهید بود هر نوع سایتی که مد نظرتان است را بسازید. پلاگین‌ها و قالب‌های مختلفی برای وردپرس ساخته شده است که امکان ساخت هر نوع سایتی نظیر فروشگاهی، خدماتی، خبری، شخصی و … را به شما خواهد داد.

برای مثال ووکامرس یک پلاگینی است که به صورت رایگان برای وردپرس طراحی و آماده شده است که می توانید فروشگاه خود را در آن ایجاد کنید.
• مناسب برای سئو
وردپرس برای انجام دادن عملیات سئو کاملا بهینه شده است و سورس یک سایت وردپرسی کاملا برای سئو آماده است و فقط کافی است آن را به یک متخصص سئو واگذار کنید.

در نظر داشته باشید کسی که طراحی سایت را انجام می دهد باید به اصول سئو مسلط باشد چرا که طراحی در سئو تاثیرگذار است و بهتر است شرکتی را برای طراحی ساخت سایت وردپرسی خود انتخاب کنید که بر روی تمامی اصول سئو مسلط باشد.
• قالب و افزونه های متنوع و رایگان
قالب در واقع همان ظاهر سایت است. تا همین الان که باهم صحبت می‌کنیم، هزاران قالب آماده و به صورت رایگان در دنیا طراحی و ساخته شده است و در مخزن وردپرس برای استفاده همگان قرار داده شده است. در این بین یک سری از قالب ها نیز هستند که به دلیل ظاهر و وِیژگی‌های خاصی که دارند، به صورت غیررایگان و پولی هستند که می توانید آن را تهیه نمایید.

افزونه‌ها نیز فایل‌هایی هستند که قابل نصب شدن بر روی وردپرس هستند و به سایت یک قابلیت جدید را اضافه خواهند کرد. تا امروز چیزی حدود ۵۰۰۰۰ افزونه رایگان ساخته شده است.
این‌ها فقط تعداد کمی از ویژگی‌های وردپرس است که به آن پرداخته شد و وردپرس دارای ویژگی‌های دیگری همچون امکانات بالا، امنیت فوق العاده عالی و قوی، رسپانسیو بودن، اوپن سورس بودن و … است.

قیمت خدمات طراحی سایت

یکی از سوالاتی که بسیاری از افراد می‌پرسند این است که هزینه طراحی سایت چقدر است؟ آیا سفارش طراحی سایت هزینه زیادی دارد؟ پاسخ به این سوال به عوامل زیادی بستگی دارد. اما ما در گروه پارس وب برای شما تمامی انواع سایت‌ها را می‌توانیم با قیمت‌های متفاوت طراحی کنیم. در واقع طراحی سایت ارزان یکی از خواسته‌های مشتری ها است که ما سعی کردیم به ان توجه زیادی بکنیم.
به صورت کلی قیمت طراحی سایت به چند ویژگی کلی سایت مانند المان های گرافیکی و ظاهری، پشتیبانی ۲۴ ساعته، ویژگی های خاص هر سایت و… بستگی دارد؛ اما مهمترین آن این است که سایت وردپرسی باشد یا cms اختصاصی؟ اگر دانش تخصصی زیادی در حوزه کدنویسی و سایت ندارید و به دنبال ساخت سایت با هزینه پایین هستید، توصیه ما به شما سایت وردپرسی و استفاده از خدمات طراحی سایت وردپرسی است.

برای اطلاع از قیمت طراحی سایت خود کافیه همین حالا با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

انواع خدمات طراحی سایت گروه پارس وب

همانطور که می‌دانید سایت ها انواع مختلفی دارد و هر کدام ویژگی منحصر به فرد خود را دارا می‌باشد. از مزیت های ما در گروه پارس وب این هست که انواع خدمات طراحی سایت رو ارائه میدیم. انواع سایت ها شامل موارد زیر می‌شود:

طراحی سایت کافی شاپ ، طراحی سایت پزشکی و سایر موارد می‌باشد.

چرا خدمات طراحی سایت شرکت پارس وب؟

شرکت پارس وب ارائه دهنده خدمات طراحی سایت است که سال‌ها است در زمینه طراحی سایت و سئو فعالیت می‌کند و کار کردن با شرکت‌های بزرگ و معتبری در سابقه کاری گروه پارس وب وجود دارد. علاوه بر آن، سایتی که برای شما طراحی خواهد شد و آن را تحویل خواهید گرفت دارای ویژگی‌های بسیار منحصر به فردی است که سایت شما را از هر نظر از سایت‌های رقبا متمایز می کند.

• دارابودن تمامی شرایط برای سئو کردن سایت

همانطور که می دانید داشتن سایت بدون سئو یعنی یک مغازه بدون مشتری؛ پس باید سایتی که ساخته می‌شود عملیات سئو بر روی آن انجام گیرد تا در صفحه اول گوگل حضور پیدا کند. بنابراین سایتی که گروه پارس وب برای شما آماده می کند کاملا برای سئو آماده است و می توانید خودتان یا هر شخص دیگری عملیات سئو را بر روی آن انجام دهد.

• دارای طراحی بسیار زیبا و حرفه ای

سایت ساخته شده، دارای طراحی گرافیکی بسیار حرفه‌ای است و تمامی مواردی که برای داشتن یک ظاهر جذاب مورد نیاز است در این سایت قرار دارد. همچنین بعد از اینکه پرسونای مخاطب تعیین شد با استفاده از کارشناسان UI و UX انتخاب رنگ مناسب متناسب با کاربران شما تعیین خواهد شد که سایت از نظر گرافیکی در بهینه ترین حالت ممکن باشد.

• قابلیت رسپانسیو بودن

افراد با دستگاه های مختلف نظیر لپ تاپ، موبایل و تبلت وارد فضای اینترنت و سایت شما خواهند شد. بنابراین سایت باید در تمامی این حالات به درستی لود شود تا مشکلی در نمایش آن در دستگاه‌های مختلف وجود داشته باشد.

• دارای امنیت بالا

سایت وردپرسی یا هر نوع سایتی که باشد، تفاوتی نمی کند. این سایت از نظر امنیت در حد بسیار بالایی ساخته می شود و تمامی نکات امنیتی برای آن لحاظ خواهد شد تا امنیت سایت و اطلاعات شما به صورت کامل حفظ شود و شما نگرانی از این بابت نداشته باشید.

• سرعت لود بسیار بالای سایت

 

سایت طراحی شده از نظر سرعت کاملا بهینه خواهد شد و سعی خواهد شد تمامی المان‌هایی که در سایت قرار میگیرد، به صورت کاملا بهینه شده باشد. ممکن است یک المانی بسیار زیبا به نظر بیاید اما از نظر سرعت برای سایت مشکل ساز باشد؛ در چنین موقعی توصیه ما به شما رعایت نکات مهم برای داشتن سرعت بالاست تا ارتباط کاربر با سایت برقرار بماند.

• آموزش کار کردن با سایت طراحی شده

برای اینکه شما بتوانید با سایتی که برای شما آمده شده کار کنید، آموزش به صورت کامل به شما داده خواهد شد و در مسیر هرجایی نیاز به راهنمایی داشتید، پشتیبانان و کارشناسان پارس وب کاملا اماده راهنمایی شما هستند.
• پشتیبانی رایگان
تا ۹۰ روز تمامی کارهایی که برای پشتیبانی سایت است با خود ماست و شما نیازبه انجام هیچ کاری نخواهید داشت. همچنین اگر مشکلی داخل هاست براتون پیش بیاد ما با کمال میل براتون انجام خواهیم داد تا در شروع سایت شما دغدغه این موارد رو نداشته باشید.

مزایای استفاده از خدمات طراحی سایت پارس وب

شما بعد از استفاده از خدمات طراحی سایت گروه پارس وب می‌تونین همیشه اونو توسعه بدین و برای افزایش درآمدتون با همین مجموعه همکاری داشته باشید.

یکی از بهترین راه های درآمدزایی برای وبسایت، انجام بهینه سازی و سئو سایت هستش. اینطوری که شما با حضور توی نتایج برتر گوگل می‌تونین درآمد غیر فعال داشته باشید.

سفارش خدمات طراحی سایت

شما برای استفاده از خدمات طراحی سایت شرکت پارس وب می توانید همین الان با کارشناسان ما تماس بگیرید و درباره سایتی که می‌خواهید داشته باشید از مشاوره رایگان طراحی سایت ما بهره‌مند باشید. منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *