درباره ما

_

ما
که
هستیم؟

طراحی وب شامل بسیاری از مهارت ها و رشته های مختلف در تولید و نگهداری وب سایت ها می شود. زمینه های مختلف طراحی وب شامل طراحی گرافیک وب است. طراحی رابط نویسنده، از جمله کد استاندارد و نرم افزار اختصاصی؛ طراحی تجربه کاربر و بهینه سازی موتور جستجو

امروزه در سراسر دنیا با سرعت بالای پیشرفت تکنولوژی و استفاده از اینترنت، نیاز روزافزون افراد و سازمان ها به داشتن صفحه معرفی و دسترسی در فضای مجازی احساس می شود. این نیاز نه تنها به داشتن سایت و اپلیکیشن و دیگر فضاها دیده می شود، بلکه هر کاربر، به دنبال داشتن یکی از بهترین نمونه ها در میان خیل عظیمی از سایت های موجود می باشد.

در این میان شرکت طراحی سایت نویان پلاس با بهره گیری از متخصصان حرفه ای و کادر مجرب خود در زمینه ی طراحی سایت و اپلیکیشن، سئو، بهینه سازی و پشتیبانی از سایت ها، بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه داده است. این شرکت فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ شروع کرده و تا امروز طراحی سایت های ارزشمند بسیاری را در کارنامه خود داشته است.

نویان وب البرز این موفقیت را مرهون داشتن تیمی علاقه مند به یادگیری و استفاده از علم روز دنیا می داند و همچنان تلاش خود را در این راستا ادامه خواهد داد.

_

آمارهای
ما

۲۵۰+مشتری راضی
۳۷شاخه
۴۰۰+پروژه

ماموریت ما

_

طراحی سایت های شرکتی، فروشگاهی، آموزشگاهی، سایت b2b و استارتاپ های حرفه ای

طراحی اپلیکیشن های حرفه ای اندروید و IOS

سئو و بهینه سازی سایت های پر رقابت و پرمخاطب در موتور جستجوی گوگل

برگزاری دوره های آموزشی و کارآموزی گرافیک، طراحی قالب سایت، برنامه نویسی و سئو

پشتیبانی و مسئولیت پذیری در قبال تک تک خدمات ارائه شده یه مشتریان

_

تیم
طراحی

مشتریان ما

_
اینجا کلیک کنید
1
نویان وب
سلام به مشاوره نیاز دارید؟